MEZOKRACJA

Macek Majer, czyli Mezo to przyjaciel Drużyny Szpiku od wielu lat. Zawsze chętnie wspiera ich inicjatywę i zaznacza jak ważna jest dla niego Fundacja im. Anny Wierskiej “Dar Szpiku”. Nie bez powodu teksty jego utworów muzycznych nawiązują wprost do  dawstwa szpiku. Od wielu lat sam trenuje bieganie i startuje w biegach ulicznych podnosząc sobie poprzeczkę z sezonu na sezon. Niejeden maratończyk ma uzasadnione powody, aby zazdrościć mu życiówki na dystansie 42 km 195m.

Spotkaliśmy się w naturalnych dla nas okolicznościach w naturalnym środowisku. Jaki biegacz z Poznania nie biegał nad Rusałką, czy Jeziorem Strzeszyńskim? Chyba żaden 😉 [..] Być może do niektórych z Was jeszcze nie wiedzą więc informujemy, że 28 lipca podczas Festiwalu Biegów Czarna Góra, wieczorem, po Czarnej Mili i Biegu Niedźwiadka Mezo zagra koncert. Ekstra, prawda?

Podczas wspólnie “wyklepanych” 18 km MEZO potwierdził swoją obecność i z entuzjazmem zareagował na formułę biegu jaki dla Was przygotowaliśmy. W związku z tym, że do samych zawodów jeszcze wiele czasu będzie okazja potrenować wspólnie z artystą. Także obserwujcie nasz fanpage. Tam najprędzej dowiecie się o terminie i miejscu treningu.

Przejdź do paska narzędzi