Pakiety rosną! Bakalland Partnerem PPG

Do eventu tylko 4 dni. Mogłoby się wydawać, że Wasze pakiety już bardziej nie urosną… a jednak urosną.
Do grona partnerów #pomaganieprzezbieganie dołącza producent zdrowych przekąsek – Bakalland. I to naprawdę “z grubej rury”.

Kilka słów od Partnera

Żyjemy w coraz większym pośpiechu, często jemy poza domem, ale jednocześnie chcemy odżywiać się zdrowo i dostarczać organizmowi cennych składników odżywczych. Dlatego też w ciągu aktywnego dnia wybieramy zdrowe przekąski. By jednak spełniały wszystkie nasze oczekiwania, muszą być również smaczne i różnorodne. Już od przeszło 27 lat naprzeciw naszym potrzebom wychodzi Bakalland, nieustannie rozszerzając ofertę prażonych ziaren, chrupiących orzechów i bakaliowych mieszanek, a także batonów zbożowych i przekąsek.

Produkty Bakalland tworzone są w duchu codzienności każdego z nas – jesteśmy zabiegani, jednak mimo to chcemy dbać o dietę sięgając po pożywne składniki, które dostarczą nam wysokowartościowych minerałów i witamin, zapewniających nam prawidłowe funkcjonowanie. Dziś sięgamy po przekąski nawet 5 razy dziennie, a przy tym oczekujemy, że ich forma będzie różnorodna i wpisana w styl naszego życia. Przyzwyczajeni do wielozadaniowości, tego samego oczekujemy od przekąski – to cel Bakalland, który tworzy przekąski smaczne, wygodne – do zabrania w torebce czy plecaku, a przy tym pożywne i wypełnione mikro- i makroelementami. W szerokim wachlarzu produktów każdy znajdzie dla siebie ulubioną opcję: orzechy, pestki i mieszanki bakaliowe z linii Chwyć&Jedz, batony BA!, BA! Protein, BA! Zero dodatku cukru, BA! 100% Natury czy BA!rdzo Bakaliowe Tabliczki.

Przejdź do paska narzędzi