Hampton by Hilton

Serdecznie witamy w gronie naszych Partnerów poznański Hampton by Hilton. Personalnie jesteśmy szczęśliwi nie tylko z tego powodu. Czy widzieliście jak pięknie prezentuje się bryła hotelu? Zdecydowanie brakuje tak wspaniałych projektów w naszym mieście. Mamy nadzieję, że Hampton podniesie poprzeczkę dla kolejnych inwestycji.

Kilka słów o nowym Partnerze:

Hampton by Hilton otwiera pierwszy Hotel w Wielkopolsce
Nowy hotel zlokalizowany w centrum Poznania

Należąca do sieci Hilton, marka Hampton by Hilton – znana ze swojej przyjaznej atmosfery, pozytywnej energii a także świetnej relacji ceny do jakości, właśnie ogłosiła otwarcie najnowszego obiektu – hotelu Hampton by Hilton Poznań Old Town, który 28 lutego zaprosił pierwszych Gości. Poznański Hampton by Hilton jest już 11 obiektem tej marki, a zarazem 20 hotelem z rodziny Hiltona w Polsce.
Hotel znajduje się w siedmiokondygnacyjnej, nowoczesnej kamienicy z 117 pokojami, zaaranżowanymi z myślą o najbardziej wymagających Gościach. Dzięki przemyślanej aranżacji przestrzeni, minimalistycznie zaprojektowanym wnętrzom i komfortowym łóżkom, Goście znajdą tu wszystko, aby wypocząć po długiej podróży, całodniowej konferencji lub wyczerpującym szkoleniu.

Właścicielem obiektu jest spółka BB Old Town. Budynek hotelu zaprojektowało biuro architektoniczne AGK Architekci a o wystrój wnętrz zadbała poznańska pracownia Inex Design.

„Zależało nam na tym, aby Goście mogli cieszyć się w pełni nowoczesnym i ekologicznym budynkiem, który zachowuje po części swój historyczny klimat i wpisuje się w zmodernizowaną ulicę Święty Marcin” mówi właściciel hotelu, Pani Anna Bilińska. „Unikalny styl wnętrz, przenikające się strefy przestronnego lobby hotelu, nietypowe rozwiązania architektoniczne to odzwierciedlenie najnowszych trendów w hotelarstwie oraz odpowiedź na potrzeby szerokiej grupy Gości” dodaje.

Poza komfortowymi pokojami urządzonymi w modernistycznym stylu, hotel oferuje przestronne lobby z nowoczesnym sześciometrowym bio kominkiem oraz strefą do pracy. Osoby prowadzące aktywny tryb życia, odpoczywając w hotelu, nie muszą rezygnować z treningów i aktywności fizycznej. W trosce o komfort Gości siłownia w hotelu Hampton by Hilton dostępna jest 24/7 i wyposażona w najwyższej jakości sprzęt do ćwiczeń.
Propozycja Hampton by Hilton Poznań Old Town obejmuje również organizację spotkań biznesowych w salach konferencyjnych znajdujących się na terenie obiektu. Są to dwie komfortowe, modułowe sale szkoleniowe o łącznej powierzchni 55 m2, które w zależności od ilości uczestników oraz formy organizowanych szkoleń, można połączyć lub rozdzielić. Sale wyposażone zostały w rzutnik, ekran wbudowany w sufit, nagłośnienie, flipchart oraz inteligentne oprogramowanie sterujące.

Hampton by Hilton Poznań Old Town powstał z myślą o Gościach poszukujących nowoczesnego zakwaterowania w ścisłym centrum miasta. Jest to miejsce, w którym gościnność i przyjazne podejście Załogi sprawi, iż Goście poczują się jak w domu. Hampton by Hilton to hotel dla osób ceniących sobie aktywność, miejski tryb życia, biznesmenów a także dla turystów chcących spędzić noc blisko głównych atrakcji turystycznych Poznania.

„Naszym głównym celem jest świadczenie usług najwyższej jakości. Staraliśmy się zadbać o każdy szczegół i mamy nadzieję, że Goście docenią te starania zarówno w komfortowych wnętrzach naszego gościnnego hotelu, kosztując nietuzinkowych dań z wyselekcjonowanych produktów, jak również docenią ostrożność z jaką podchodzimy do kwestii środowiska naturalnego” mówi Marlena Szczecińska, Dyrektor Generalna hotelu Hampton by Hilton Poznań Old Town. „Wszyscy odwiedzający Hampton by Hilton Poznań Old Town będą mogli nie tylko odnaleźć nową jakość świadczonych usług ale również poznać wyjątkową gościnność, której towarzyszy jedyna w swoim rodzaju gwarancja 100% satysfakcji z pobytu” dodaje.

Hampton by Hilton, jako wiodąca marka nowoczesnego hotelarstwa w ciągu ostatnich 10 lat, według Entrepreneur®, Hampton by Hilton, w tym Hampton Inn by Hilton i Hampton Inn & Suites by Hilton, oferuje Gościom na całym świecie wysokiej jakości usługi w 2430 hotelach, z ponad 250 000 pokojami w 25 krajach. Wysoka jakość usług oraz udogodnienia w hotelach takie bezpłatne WiFi, gorące, urozmaicone śniadanie pozycjonują Hampton by Hilton jako lidera w swoim segmencie. Pracownicy hoteli Hampton by Hilton zapewniają przyjazną atmosferę oraz wysoką jakość usług, zdefiniowaną jako Hamptonality, a wspieraną przez ideę 100% Hampton Guarantee®, gdzie priorytetem jest zadowolenie i komfort Gości. Uczestnicy programu lojalnościowego Hilton Honors, którzy rezerwują pokoje za pośrednictwem preferowanych kanałów marki Hilton, mogą korzystać ze szczególnych przywilejów. Aby uzyskać więcej informacji o Hampton by Hilton, zapraszamy na stronę www.hampton.com lub newsroom.hilton.com/hampton a także na portale społecznościowe Facebook, Twitter, YouTube i Instagram.

Przejdź do paska narzędzi