Xawery Miodowy

Kim jest Xawery Miodowy?

„Z zamiłowania do sportu i zdrowego trybu życia staliśmy się dystrybutorami zdrowych produktów FMCG… na co dzień zajmując się innymi branżami, przy okazji trenowania, szukając zdrowych i pełnowartościowych produktów…” tak w 2016r. brzmiał początek naszych ofert handlowych. Z biegiem czasu, angażując się coraz mocniej w segment zdrowego FMCG doszliśmy do wniosku, że najwyższy czas na stworzenie własnego produktu. Tak zrodził się Xawery Miodowy. Xawery, bo to imię przyszłego syna jednego z założycieli. Miodowy, bo to czynnik słodzący naszego pierwszego ciastka.”

Oficjalny partner!

Xawery Miodowy oficjalnie został naszym partnerem food. W związku z tym wydarzeniem informujemy, że podczas Festiwalu Biegów Czarna Góra, a także w każdym z Waszych pakietów startowych znajdziecie coś pysznego i zdrowego od Xawerego. Smacznego!

Przy okazji: zachęcamy do polubienia strony naszego Kompana, na której znajdziecie ciekawe konkursy i nowości dotyczące wyrobów. A śledzić warto, bo na pewno pojawią się pakiety startowe do wygrania!

Xawery wspiera Dzieciaki!

Podczas zawodów będzie możliwość kupienia produktów Xawerego Miodowego. Zebrana ze sprzedaży pysznych ciasteczek kwota zostanie przekazana Fundacji im. Anny Wierskiej “Dar Szpiku”. Cóż za wzorowa postawa! W ramach przypomnienia – zbieramy na onkologię dziecięcą.

Każda forma wparcia naszych Małych Bohaterów jest ważna.  “Xaweremu” dziękujemy i liczymy na Waszą inicjatywę. Podobno kto dużo biega może jeść więcej “ciastków”. Z resztą…  kto nie lubi ciastek? 😉 

“Z zamiłowania do sportu i zdrowego trybu życia staliśmy się dystrybutorami zdrowych produktów FMCG… na co dzień zajmując się innymi branżami, przy okazji trenowania, szukając zdrowych i pełnowartościowych produktów…” tak w 2016r. brzmiał początek naszych ofert handlowych. Z biegiem czasu, angażując się coraz mocniej w segment zdrowego FMCG doszliśmy do wniosku, że najwyższy czas na stworzenie własnego produktu. Tak zrodził się Xawery Miodowy. Xawery, bo to imię przyszłego syna jednego z założycieli. Miodowy, bo to czynnik słodzący naszego pierwszego ciastka”

Właścicielem marki Xawery Miodowy jest spółka Emptio Sp. z o.o. – zdrowe FMCG, usługi consultingowe, spedycja, przyjaźń, edukacja i sport.

Przejdź do paska narzędzi