Kamizelki dla Wolontariuszy w drodze!

Kancelaria Aliant® Krzyżowska również wspiera akcję #pomaganieprzezbieganie.
Do biegu zostało już niewiele czasu, ale bądźcie spokojni – kamizelki dla wolontariuszy eventu są już prawie gotowe!

Ty również możesz wesprzeć akcję #pomaganieprzezbieganie! Jak?
Wystarczy, że wystartujesz w biegu sztafetowym pod tym hasłem, dzięki czemu masz szansę wesprzeć onkologię dziecięcą. A dodatkowo, podczas tego wydarzenia będziesz mieć możliwość wstąpienia w szeregi Drużyny Szpiku.

Nie warto przegapić takiej okazji- bo nie ma większego daru niż dar uratowania czyjegoś życia! Dlatego my również tam będziemy„

O kancelarii:

Kancelaria Aliant® Krzyżowska to kancelaria prawna, która na co dzień obsługuje podmioty gospodarcze o rozbudowanych strukturach. Ponad połowę z nich stanowią przedsiębiorcy z kapitałem zagranicznym. Od ponad 10 lat świadczymy profesjonalną pomoc prawną opierając się na specjalistach z poszczególnych dziedzin. Dlatego, że dedykowani do bezpośredniego kontaktu adwokaci i radcowie prawni są specjalistami w swojej dziedzinie, a także dzięki nawiązaniu stałej współpracy z podmiotami zagranicznymi oraz renomowanymi kancelariami z różnych krajów UE, świadczymy kompleksowe usługi prawne dla przedsiębiorców, którzy planują bądź już realizują kontrakty krajowe i zagraniczne.

Przejdź do paska narzędzi