Pokaż Pazur!

Trasy biegów, które dla Was przygotowaliśmy na pewno nie należą do najłatwiejszych. W prawdzie nie ma na nich przeszkód, ale to działka dla specjalistów od biegów OCR – nie będziemy im się wcinać (;. Trudność naszych biegów polega na sprawdzeniu 4 ważnych filarów tej dyscypliny: siły, szybkości, techniki i wytrzymałości. Dwuetapowa formuła na pewno zweryfikuje Waszą formę i zapewni olbrzymią satysfakcję sprostania wyzwaniu!

 

CZARNA MILA

to pierwszy etap, który odbędzie się w sobotę. Skąd ta nazwa? Składa się na to kilka aspektów. Trasa biegu mierzy zaledwie 1610 metrów, ale niech Was nie zmyli mila, słowo „czarna” pojawia się przed nią nie bez powodu. Od samego startu poczujecie zadyszkę, a przejście do marszu nie zapewni poczucia odpoczynku. Podczas zawodów zmierzycie się z pokonaniem czarnego stoku narciarskiego, a metę przekroczycie dopiero na samej Czarnej Górze. Podpowiadamy: im bliżej mety, tym stromiej!

W CZARNO ZMIERZONA NIEDŹWIEDZIA DYCHA

to drugi etap, który zweryfikuje Waszą technikę zbiegania i podbiegania po stokach o różnych kątach nachylenia. Trasa składa się z 2 pętli o łącznej długości ok 10 km. Nie spodziewamy się Waszych życiówek na tym dystansie (chyba, że będzie to Wasz pierwszy bieg na tym dystansie) ponieważ suma wzniesień to ok. 870 m. Natomiast spodziewamy się dużej rotacji na poszczególnych pozycjach. Lubimy brawurę, ale chyba w tym wypadku zatriumfują Ci, którzy dobrze rozłożą siły. A jaki jest Twój plan?

STREFY KIBICA

Mamy dobrą informację dla Waszych kibiców, których zabierzecie ze sobą do Czarnej Góry. Na czas Zawodów Czarna Góra Resort udostępni bezpłatnie poruszanie się pomiędzy strefami kibica za pomocą wyciągów narciarskich, w tym m.in Luxtorpedą – najszybszą w Polsce koleją krzesełkową.

Przejdź do paska narzędzi