Orzeźwiające, górskie powietrze

i słońce zachęcają do aktywnego spędzania czasu. Czarna Góra Resort to aż 55 hektarów nowoczesnych terenów rekreacyjnych, a co za tym idzie, ogromne możliwości dla amatorów wszelkich sportów. Uczestnikom Festiwalu Biegów Czarna Mila proponujemy dwa obiekty noclegowe położone na terenie Resortu!

Apartamenty Czarna Góra oraz Aparthotel Czarna Góra to doskonałe miejsce wypoczynku przed sportowymi wyzwaniami i po pełnym dniu emocji! Malownicza i wygodna lokalizacja, przestronne apartamenty i piękne widoki z balkonu lub tarasu. Odległość krótkiego spaceru od centrum wydarzeń sprawia, że możemy w pełni wykorzystać pobyt w górach, nie tracąc go na zbędne dojazdy.

Apartamenty Czarna Góra to kompleks 6 samodzielnych apartamentowców i ogromny wybór 1- lub 2- pokojowych lokali z tarasami i balkonami. Jeśli wolicie sami przygotowywać posiłki to dużym udogodnieniem będą kompleksowo wyposażone aneksy kuchenne. W pobliżu znajduje się zewnętrzny basen, plac zabaw dla dzieci oraz Spa z Natury, basen i saunarium w położonym obok Aparthotelu Czarna Góra.

Aparthotel Czarna Góra znajduje się tuż obok Apartamentów Czarna Góra. Nocleg można zaplanować w 1- lub 2-pokojowych apartamentach z balkonami lub tarasami. Do dyspozycji gości znajduje się tu strefa Spa z basenem i saunarium, gdzie zregenerujemy siły i odpoczniemy. Szczególnie polecamy autorskie menu w restauracji Panorama, gdzie odkryć można zupełnie nowe smaki łączące tradycję i nowoczesność. Lekko, smacznie i zdrowo!

Dla wszystkich uczestników Festiwalu Biegów Czarna Mila proponujemy 10% zniżki na pobyt
!

Zapraszamy!

Przejdź do paska narzędzi